Asphalt 8: Airborne

Windows 8 için Araba Yarışı Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut1.29 GB
  • Sürüm1.00.10
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciGameloft

Asphalt 8: Airborne indir. Araba Yarışı ve Uçak Oyunu kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Gerçekçi fizik motoru ve mükemmel grafikleri ile adrenalin dolu bir yarış deneyimi yaşayacağınız Asphalt 8: Airborne oyununu Windows 8 sistemine sahip bilgisayar ve tabletlerinizde oynayabilirsiniz.

Yer çekimine meydan okuyacağınız bu oyunda lisanslı olarak bulunan 47 yüksek performanslı araçtan birisine sahip olarak yarışlara katılabilir ve rakiplerinizden önce bitiş çizgisini geçebilirsiniz. Lamborghini, Bugatti, Ferrari ve daha pek çok lisanslı araba markasını bulabileceğiniz oyunda ayrıca yarış esnasında arabanız ile akrobatik hareketler yapabilir, uçurumlardan veya köprülerden uçabilirsiniz.

Venedik, Fransa, İzlanda ve Nevada gibi birbirinden farklı ve zorlu 9 pistte yarışacağınız oyunda ayrıca lisanslı müzikler eşliğinde benzersiz bir yarış keyfi sürebilirsiniz. Çoklu oyun moduna da sahip olan Asphalt 8: Airborne'da arkadaşlarınız ile yarışabileceğiniz gibi dünya üzerindeki kullanıcılar ile de rekabet edebilirsiniz.

Asphalt 8: Airborne indir