Asphalt 8: Airborne

Oyun Uygulaması
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • BoyutCihaza gore degısır
  • SürümCihaza gore degısır
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciGameloft
Gameloft tarafından hazırlanan ve yayınlanan Asphalt 8: Airborne oyunu ile yer çekimini toz duman edeceksiniz. %80' i yeni 47 adet yüksek performanslı araba ve yepyeni fizik motoruyla güçlendirilmiş gerçekçi ses deneyimleriyle en iyi androıd yarış oyunlar

Gameloft tarafından hazırlanan ve yayınlanan Asphalt 8: Airborne oyunu ile yer çekimini toz duman edeceksiniz. %80' i yeni 47 adet yüksek performanslı araba ve yepyeni fizik motoruyla güçlendirilmiş gerçekçi ses deneyimleriyle en iyi androıd yarış oyunları serisinin sonuncusu olan bu muhteşem oyunu mutlaka indirmelisiniz.

 
Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R gibi en iyi lisanslı markalar ve modellerden oluşan araba seçenekleri yüksek hız ve gerçeğe oldukça yakın ses efektleriyle oldukça heyecanlı vakit geçireceğiniz bu uygulamada ki rampalardan uçma, 360 derecelik atlayış yapma, viril dönüşleri, akrobatik hareketler ve havada manevra yapabilme özelliği sayesinde çok keyif alacağınız yarışlar ortaya çıkartabileceksiniz.
 
Kariyer modunda oynayabileceğiniz 8 sezon ve 180'den fazla etkinlik içeren bu oyunda yarış pistlerinin içinde keşfederek avantaj sağlayabileceğiniz gizli kısayollar ve oyuna yeni eklenen detaylı hasar sistemi ile yaptığınız kazalardan bile keyif alabilirsiniz. Yüksek puanlar elde ederek liderlik panosunda hem arkadaşlarınız hemde dünya çapındaki listelerde yükselme imkanı ve bu başarılarınızı sosyal ağlar üzerinden paylaşabilme imkanı sunan bu oyunu çok seveceksiniz.
 
 
Asphalt 8: Airborne indir