Asphalt 8: Airborne

Araba Yarışı Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut901 MB
  • Sürüm1.1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciGameloft
Son zamanların en iyi ve en kaliteli araba yarışı oyunlarından olan Asphalt 8: Airborne' u ücretsiz olarak iOS cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Son zamanların en iyi ve en kaliteli araba yarışı oyunlarından olan Asphalt 8: Airborne' u ücretsiz olarak iOS cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

Oyunseverlerin gerçekçi bir yarış oyunu heyecanına atılacakları oyunda lisanslı olarak bulunan yepyeni 47 yüksek performanslı araba ve fizik motoru ile güçlendirilmiş gerçekçi ses deneyimleri ile bu muhteşem oyunu mutlaka oynamalısınız. Oyunda ve Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari ve Pagani Honda gibi en iyi markalar ve modellerinden oluşan seçenekler ile rampalardan uçma, 360 derecelik atlayış yapma, viril dönüşleri, akrobatik hareketler ve havada manevra yapabilme özellikleri sayesinde oldukça keyifli bir araba yarışına tanıklık edeceksiniz.

Kariyer modunda oynayabileceğiniz 8 sezon ve 180'den fazla etkinlik içeren bu oyunda yarış pistlerinin içinde keşfederek avantaj sağlayabileceğiniz gizli kısayollar ve oyuna yeni eklenen detaylı hasar sistemi ile yaptığınız kazalardan bile keyif alabilirsiniz. Yüksek puanlar elde ederek liderlik panosunda hem arkadaşlarınız hemde dünya çapındaki listelerde yükselme imkanı ve bu başarılarınızı sosyal ağlar üzerinden paylaşabilme imkanı sunan bu oyunu çok seveceksiniz.

Asphalt 8: Airborne indir